Stała obsługa prawna przedsiębiorców

Kancelaria zajmuje się stałą obsługą prawną małych, średnich i dużych przedsiębiorców (spółek, spółdzielni, fundacji, stowarzyszeń, osób prowadzących działalność gospodarczą).
Zapewniamy kompleksowy nadzór prawny prowadzonej przez Klienta działalności. Oferujemy profesjonalną pomoc w tworzeniu, przeobrażaniu oraz likwidacji spółek i innych podmiotów gospodarczych. Nadto specjalizujemy się w obsłudze prawnej zarządów,
rad nadzorczych oraz zgromadzeń wspólników/akcjonariuszy.
Zapewniamy doradztwo prawne dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów
z możliwością prowadzenia obsługi prawnej bezpośrednio w Państwa firmie.
Możemy reprezentować Państwa interesy w procesach z zakresu prawa karnego, karnego gospodarczego i karnego skarbowego.

O kancelarii

Jesteśmy Kancelarią Adwokacka, która od wielu lat działa na polskim rynku. Charakteryzujemy się dużym doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Klienci indywidualni

Przedsiębiorcy, to oferta skierowana do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw – spółek, spółdzielni, fundacji, stowarzyszeń, osób prowadzących działalność gospodarczą.
Kancelaria zapewnia obsługę prawną firm
oraz jednorazowe porady i konsultację prawne.

Nieruchomości

Doradza we wszystkich fazach projektów inwestycyjnych, m.in. sprawdzanie tytułu prawnego do gruntu, negocjowanie
i zawieranie umów, uzyskiwanie pozwoleń. Nadto, doradzamy w rozwiązywaniu sporów pomiędzy inwestorami, wykonawcami, developerami i ich klientami.
© 2003 Pakosz & Pakosz   O kancelarii   Klienci indywidualni   Przedsiębiorcy   Nieruchomości   Kontakt
English version
Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron: Apelacja | Kasacja | Odwołanie | Skarga | Skuteczna obrona | Sprawy rozwodowe | Sprawy cywilne | Zażalenie